Prečo my?

 

Všetky 3 moduly kurzov účtovníctva sú akreditované Ministerstvom školstva Slovenskej republiky

Poskytujeme cez projekt Zručnosti pre trh práce. bezplatné kurzy preplácané Úradom práce sociálnych vecí a rodiny SR pre uchádzačov o zamestnanie v evidencii úradov práce, sociálnych vecí a rodiny.

 

Kurzy realizujeme aj pre zamestnaných v popoludňajších hodinách a cez víkendy.

Počas kurzov pracujeme s moderným účtovným softvérom, ktorý skvalitňuje a uľahčuje prácu v ekonomickej agende firmy, vďaka ktorému môžete predísť mnohým účtovným chybám. Účastníkov učíme najprv účtovať aj v takzvanej ručnej evidencii, čo prispieva k lepšiemu pochopeniu účtovných dokladov a tlačív.

V tíme lektorov máme kvalitných odborníkov, ktorí sa venujú účtovníctvu viac ako 15 rokov, sledujú vývoj legislatívy a sú lektormi schválenými MŠ SR, pripravení naučiť spracovávať účtovníctvo aj úplných začiatočníkov.

Máme priateľský a individuálny prístup, vytvárame malé skupiny účastníkov, čo prispieva k vyššej kvalite vzdelávania. Počas kurzu je pripravené malé občerstvenie, voda, káva a čaj pre všetkých študentov, ktorým zároveň poskytneme ZADARMO  učebné materiály, zošit a pero.

Účastníkov vystavujeme viacerým ekonomickým situáciách v ich fiktívnej firme, na ktorých ich učíme správne reagovať. Spájame dlhoročné skúsenosti s modernou správou podniku, čo vytvára trvalo udržateľnú účtovnú agendu aj v najväčších firmách.